הסיפור שלנו

כל הילדות אוהבות שמלות מסתובבות, ומותג שלנו הוא בדיוק על זה – שמלות וחצאיות מסתובבות… למעשה זה קצת יותר מורכב – תמשיכי לקרוא

ברמה העמוקה יותר, הערכים של המותג שלנו הם: חיזוק הדימוי והבטחון העצמי של הילדה, שדרוג האושר של הילדה, וגם – הערך הכלכלי והאקולוגי שבקניית מוצרים איכותיים ויקרים, אותם ניתן ללבוש פעמים רבות.

השמלות המסתובבות מכילות כמות בד גדולה, הילדה שלובשת את השמלות שלנו מרגישה מיד בטוחה ושלמה. בנוסף העיצוב של השמלות הוא כזה המתאים לכל ילדה – כל אחת יכולה ללבוש שמלה מסתובבת ולהרגיש נפלא! 

השמלות שלנו הן למעשה “מחולל אושר”, ילדות שלובשות שמלות מסתובבות הן אוטמטית שמחות ומאושרות יותר! כמו עץ שתמיד יהפוך פחמן דו חמצני לחמצן, ככה השמלות שלנו – מקפיצות את רמת האושר והשמחה של הילדה!

השמלות שלנו יקרות יותר מה”שמלות של הקניון” אבל מחזיקות לאורך זמן ונלבשות שוב ושוב! השמלות שלנו מלמדות את הילדות שכדאי להשקיע יותר, לקנות פריט איכותי עשוי מבד 100% כותנה, שמלות שיוצרו במפעל עם תנאי ייצור נאותים … חשוב לנו שיהיה להן בארון בגד כזה שלובשים שוב ושוב, וחווים חוויות מקסימות לאורך תקופה.
היינו רוצים שכשהן יגדלו, הן יזכרו את השמלות המסתובבות שלנו ויקנו אופנה שהיא לא רק “אופנה מהירה” , בדיוק בגלל הערכים שהמשלות שלנו לימדו אותן!